مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

کتاب بزرگ‌ترین اختراع بشر است. ویلیام شکسپیر

کتاب صوتی ژه (ابله محله) اثر کریستین بوبن


کتاب صوتی ژه (ابله محله) اثر کریستین بوبن

کتاب صوتی ژه (ابله محله) اثر کریستین بوبن

نویسنده: کریستین بوبن

مترجم: فرزین گازرانی 

7 فایل صوتی

مدت کتاب: 2 ساعت و 10 دقیقه

 

توضیحات:

کریستین بوبن، نویسنده فرانسوی زاده ۲۴ آوریل ۱۹۵۱ است. او پس از تحصیل در رشته فلسفه به نویسندگی روی آورد و تا کنون بیش از ۳۰ اثر از او منتشر شده‌است. کودکی، عشق و تنهایی دستمایه خلق آثار اوست. آثار بوبن مانند زنجیر به هم پیوسته‌اند، هر یک تصویر دیگری را روشن ساخته و در کنار هم، تابلوی زندگی و افکار نویسنده را شکل می‌دهند.

ابله محله (ژه) نوشته کریستین بوبن داستان پسری است به نام آلبن كه كسی را می بيند كه ديگران نمی بينند، او "ژه" را می بيند. زنی با لباسی قرمز كه در زير يخهای درياچه زندگی می كند. این یک قانون قدیمی دنیاست، قانونی نامکتوب، هر کسی که چیزی بیشتر دارد در همان لحظه چیزی کمتر دارد. آلبن چیزی بیشتر دارد؛ او ژه را می بیند و دنیا آن چیزی است که آلبن از دیگران کمتر دارد: جایش را در آن پیدا نمی کند! ...

دو ترجمه از این اثر به فارسی موجود است. مهوش قویمی آن را با عنوان ابله محلّه ترجمه کرده‌است. عنوان اصلی این اثر ژه است، اما خانم قویمی چنانچه در مقدمه کتاب گفته اند با توجه به شباهت قهرمان داستان با قهرمان کتاب ابله نوشته داستایفسکی آن را به ابله محلّه ترجمه کرده ‌است. این کتاب صوتی بازخوانی ترجمه دیگری از این اثر است که با عنوان ژه با ترجمه آقای فرزین گازرانی توسط انتشارات ثالث منتشر شده است.

 

فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتی

پشتیبانی فروشگاه: 09334738536

پست الکترونیک: hasrace22@gmail.com

پشتیبانی تلگرام: hascomp@


مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ شهریور ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 45

برچسب های مهم

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

شاد و سلامت باشید © 2021-1400

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما