مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

کتاب بزرگ‌ترین اختراع بشر است. ویلیام شکسپیر

کتاب صوتی رمز داوینچی اثر دن براون


کتاب صوتی رمز داوینچی اثر دن براون

نام کتاب: کتاب صوتی رمز داوینچی اثر دن براون

حجم: 138 مگابایت

تعداد فایل: 40 فایل صوتی mp3

مدت کتاب: 10 ساعت و 5 دقیقه

نویسنده: دن براون

مترجم : نوشین ری شهری

زبان: فارسی

کیفیت: عالی

 

 

توضیحات:
کتاب رمز داوینچی علاوه بر ساختار داستانی دارای تئوریهایی در مورد آثار داوینچی و مسیحیت است . خواننده را به تفکر دعوت می کند. دن براون به خوبی با متن های داستان نویسی آشناست و قدرت خود را در این اثر به خوبی به رخ خواننده می کشاند.
رمز داوینچی با وقوع یک قتل آغاز می شود و در آغاز داستان با معرفی قاتل و مقتول برای خواننده تنها این سئوال باقی می ماند علت این جنایت چیست؟
گشاینده رمز داوینچی کسی نیست مگر سوفی که با کمک یک سمبل شناس به نام رابرت لانگدون قدم به قدم به رمزی که ارزش مردن را دارد نزدیک می شود.
"خانقاه صهیون را پادشان فرانسه به نام گادفری دبویلون در سال 1099 ، در اورشلیم تشکیل داد .او ، بعد از پیروزی بر شهر ، ادعا کرد که راز مهمی در اختیار دارد؛ رازی که از آغاز مسیحیت در خانواده او حفظ شده است.
او از ترس اینکه مبادا با مرگش این راز به گور سپرده شود ، انجمن اخوت یا خانقاه صهیون را تاسیس کرد تا آن راز را برای نسل های بعدی حفظ کند."ص124
"مسیح شخصیتی تاریخی بود ،فردی با نفوذ و شاید بتوان گفت معمایی ترین رهبری که دنیا به خود دیده است.در مقام مسیح موعود ، عیسی سلطنت شاه های بسیاری را واژگون کرد، میلیون ها نفر از او پیروی کردند و فلسفه جدیدی را بنیان نهاد"ص179
"کتاب مقدس امروزی را امپراتور کافر روم کنستانتین گرد آورد."ص179
سوفی متعجب پرسید :"چرا امپراتور کافر مسیحیت را مذهب رسمی کشورش دانست؟"
تیبینگ خندید:"کنستانتین تاجر خوبی بود .او می دید که مسیحیت پیشرفت می کند و او عقب مانده است. تاریخ نویسان هنوز روش هوشمندانه او را در تغییر دادن نشانه های شرک به مسیحیت تحسین می کنند. او با ترکیب نشانه های شرک با عیدها و آئین های مذهبی مسیحیان هر دو جناح را راضی نگاهداشت"صavayebuf180
این کتاب علاوه بر هیجان اطلاعاتی در مورد سمبل های رایج که در زندگی بارها با آنها برخورد کرده ایم می دهد، عشق در این داستان همچون یک راز به آرامی جریان دارد .این داستان برای امروزی ها نوشته شده کم حجم و جذاب با تقسیم بندی های کوتاه .

 


مبلغ قابل پرداخت 10,800 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 360

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

شاد و سلامت باشید © 2021-1400

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما