مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

دریافت بهترین کتاب ها و کتاب های صوتی در گروه های مختلف

کتاب صوتی معجزه شکرگزاری اثر راندا برن


کتاب صوتی معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

نام کتاب: کتاب صوتی معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

حجم: 236 مگابایت

تعداد فایل: 28 فایل صوتی mp3

مدت کتاب: 4 ساعت و 15 دقیقه و 16 ثانیه

نویسنده: راندا برن

ترجمه: وامق عسکری

زبان: فارسی

کیفیت: عالی

 

 

توضیحات:

کتاب صوتی معجزه شکرگزاری ، یکی دیگر از آثار شگفت‌انگیز راندا برن، نویسنده استرالیایی کتاب‌های انگیزشی و نیروی تفکر است که به موضوع شکرگزاری پرداخته و تمرین‌هایی در این زمینه ارائه کرده است که به شما کمک خواهد کرد این عمل ضروری و معجزه‌آسا ملکه‌ی ذهن‌تان شود.

راندا برن (Rhonda Byrne) در کتاب معجزه (The Magic) به شما کمک می‌کند تا همواره به نعمت‌های زندگی‌تان بیندیشید و آن‌ها را قدر بدانید. قدر دانستن نعمت‌ها به این معنی است که به‌خوبی از آن‌ها استفاده کنید و شکرگذار باشید.

این جمله‌ی شگفت‌انگیز را بگویید: "خدایا، سپاس‌گزارم" این جمله‌ی شگفت‌انگیز را با صدای بلند بگویید. آن را روی پشت‌بام منزل‌تان فریاد بزنید. آن را با خودتان زمزمه کنید؛ در ذهن‌تان بگویید یا در قلب‌تان احساسش کنید. بکوشید، از امروز به بعد، به هر کجا می‌روید، احساس سپاس‌گزاری و معجزه‌ی آن را نیز با خودتان ببرید.

برای اینکه یک زندگی شگفت‌انگیز و سرشار از فراوانی و شادمانی داشته باشید؛ بدانید که فقط باید سپاس‌گزاری از خداوند را همواره بر زبان آورید و آن را در ژرفای وجودتان احساس کنید. می‌توانید همواره سپاس‌گزار باشید و همواره در زندگی‌تان شگفتی بیافرینید.

هرچه صمیمانه‌تر سپاسگزار جهان و موهبت‌هایش باشید، به جهان نزدیک‌تر خواهید شد. به واسطه‌ى تمرین شکر و سپاس، قانون خطاناپذیر جهان را به استخدام خود درآورید؛ این قانون، هدیه‌ى جهان به توست تا آن را به کار گیرید و زندگى خود را شکوفا کنید.

آیا به یاد می‌­آورید زمانی را که کودکی بی‌­پیرایه و بازیگوش بودید و با نگاهی سرشار از شگفتی و حیرت به زندگی نگاه می­‌کردید؟ آن روزها، زندگی جادویی بود و پر از هیجان، و کوچک‌­ترین چیزهای زندگی نیز شما را به وجد می‌­آورد. آن روزها، شبنمی را که روی ساقه­ علفی می‌­دیدید، درنگ می­‌کردید و غرق تماشا می­‌شدید؛ پروانه­‌ای را که در هوا می‌‌دیدید، به تماشایش می­‌ایستادید؛ برگ‌­ها و سنگ‌­ها را از روی زمین برمی‌­داشتید و با شگفتی به آن‌ها خیره می‌‌شدید، گویی پربهاترین گنج‌­ها را روی زمین پیدا کرده‌­اید.

آیا آماده‌ی آن هستی تا جادوی زندگی را دوباره تجربه کنی؟ آیا آماده‌‌ی آن هستی که سرشار از شگفتی و حیرت کودکانه شوی؟ پس خود را برای جادویی بزرگ آماده کن!

در کتاب معجزه، به واسطه‌ى سپاس و امتنان، مى‌توانید به ساحتى از زندگى صعود کنید که در آن به منبع نامحدود موهبت‌ها و نعمت‌ها دست یابید. آنچه شما را به این ساحت مى‌رساند، نوع رابطه‌ با جهان است. بهترین نوع رابطه با جهان، رابطه‌ایست مبتنى بر شکر و سپاس و امتنان. ممکن است گمان کنید، از جهان جدا هستید و آنگاه که به جهان فکر مى‌کنید، رو به آسمان کنید.

گرچه جهان مافوق توست، اما در تو نیز هست، در پیش و پس تو نیز هست، در کنار تو نیز هست، در هر ذره‌اى هست. در هر چیزى و در هر کسى هست. منظور آن است که جهان در درون توست.

از آنجا که شکرگزاری کلامی و زبانی، دشوار نیست و هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد، پس منظور شکر عملی است که جایگاهی ویژه دارد و به معنی استفاده‌ی بجا و صحیح از نعمات الهی در مسیر همان اهدافی است که نعمت‌ها برای آن‌ها آفریده و اعطا شده‌اند، و بدیهی است تعداد کسانی‌ که مواهب الهی را معمولا در جای خود به کار می‌برند و به‌ درستی از آن استفاده می‌کنند، اندک است.

در واقع شکر و سپاس سه مرحله دارد: اول، شکرگزاری قلبی؛ یعنی تفکر درباره‌ی نعمت و خشنودی از آن. دوم، شکرگزاری زبانی که ثناگویی از نعمت‌ دهنده‌ی اصلی و تشکر از واسطه‌ی فیض است. و سوم، شکرگزاری اعضا و جوارح، یعنی قدردانی در برابر نعمت، که در اصل همان شکرگزاری عملی است و جایگاهی خاص دارد.

بدین‌سان، مى‌توانید به ساحتى صعود کنید که منبع موهبت‌هاى بى‌شمار زندگى‌ست. سپاس و امتنان، این‌گونه جادو مى‌کند. اگر دل و ذهن خود را به روى معجزه‌ى شکر و سپاس و امتنان کاملاً باز کنید، آنگاه، بر زندگى همه‌ى آن‌هایى که با تو رابطه دارند، تأثیرى مثبت و سازنده مى‌گذارید. تو و جهان دوست خواهید شد. مجرایى خواهید شد تا فیض الهى از آن بگذرد و خود را به زمین برساند. هنگامى که خود را تا این حد به جهان نزدیک مى‌کنید، جهان از آنِ شما مى‌شود و دیگر چیزى وجود نخواهد داشت که نتوانید باشید، داشته باشید، یا انجام بدهید!

در این کتاب صوتی، 26 تمرین ویژه برای سپاس‌گزار بودن پیشنهاد می‌شود. توجه داشته باشید این تمرین‌ها نقطه‌ی شروعی برای سپاس‌گزارانه‌ زیستن هستند. نقطه‌ی شروع هستند زیرا، هرچه بیشتر از خداوند سپاس‌گزاری کنیم، باز هم کم است. برای سپاس‌گزارانه‌ زیستن باید در عمل سپاس‌گزار باشیم.

راندا برن سفر معنوى خود را با فیلم راز آغاز کرده، فیلمى که مورد استقبال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفت. به دنبال این فیلم، کتاب راز را منتشر کرد. کتابى که به 47 زبان زنده‌ى دنیا ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفت.


بخشی از متن کتاب:
احساس نو و زیبایی که ھمه ی ما در بچگی داشته ایم، آن بود که ھمه چیز را خوب میدانستیم، ھر
روزمان نوید دھنده ی سرگرم ھا و رویدادھای تازه است و اینکه ھیچ چیزی شادیمان را نقش
برآب نخواھد کرد. ولی ھنگامی کھ رشد کردیم و بالیدیم و به بلوغ رسیدیم، مسئولیت ھا، مشکلات،
مصایب و گرفتاری ھا، خود را بر ما تحمیل کردند و ما نا امید شدیم و آنچه که در کودکی به آن باور
داشتیم به یکباره ناپدید شد. این یکی از دلایلی است که در بزرگسالی دوست داریم به بچه ھا
نزدیک باشیم تا دوباره ھمان احساس دوران بچگی را تجربه کنیم، ھرچند اگر برای یک لحظه
باشد.
در اینجا باید بگویم، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا امید
به زندگی است که صحیح نیست. معجزه ی زندگی حقیقت دارد و بھ ھمان اندازه ی بودن شما راستین
است و به راستی زندگی میتواند بیش از آن چیزی شگفتآور باشد کھ شما حتی در دوران کودکی
میپنداشتید. حتی ھیجان انگیزتر و سرگرم کننده تر از ھرآنچه که پیش از این دیده اید.
ھنگامی که میدانید برای تبدیل خواستھ ھا به واقعیت چه کاری باید انجام دھید، آنگاه برای
رؤیاھاتان زندگی می کنید، و از چگونگی باورمندی تان به معجزه ی زندگی شگفت زده خواھید شد.

 

صوت نمونه:

دانلود صوت 

 

فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتی

پشتیبانی فروشگاه: 09334738536 (SMS)

پست الکترونیک: hasrace22@gmail.com

پشتیبانی تلگرام: hascomp@

 

نکته: در صورتی که برای خرید ایمیل ندارید از ایمیل hasrace22@gmail.com استفاده نمایید.

_ درصورتی که رمز دوم ثابت یا پویا برای پرداخت ندارید, لطفا از طریق راه های ارتباطی ما با شما برای بررسی روش پرداخت در ارتباط باشید.

 

کتاب مشابه:

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

 

کتاب پیشنهادی:

کتاب صوتی خودت باش دختر اثر ریچل هالیس

کتاب صوتی سارا اسرار قانون جذب را یاد میگیرد اثر استر هیکس

کتاب صوتی رازهایی درباره مردان اثر باربارا دی آنجلیس + pdf

کتاب صوتی رازهایی درباره زنان اثر باربارا دی آنجلیس + pdf

کتاب صوتی چگونه خواسته هایمان را جذب کنیم اثر استر هیکس و جری هیکس

کتاب صوتی از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز

کتاب قدرت مثبت اندیشی اثر نورمن وینسنت پیل

کتاب صوتی قدرت دعا اثر کاترین پاندر جلد 1

کتاب صوتی پرورش رهبر درون اثر جان سی مکسول

کتاب صوتی تجسم خلاق اثر شاکتی گواین

 

 

 

 

این محصول و سایر محصولات فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.

 


مبلغ واقعی 13,383 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 10,706 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

از خرید شما سپاسگزاریم © 2020-1399

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما