مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

دریافت بهترین کتاب ها و کتاب های صوتی در گروه های مختلف

کتاب صوتی شادمانی خلاق اثر جیدو کریشنامورتی


کتاب صوتی شادمانی خلاق اثر جیدو کریشنامورتی

نام کتاب: کتاب صوتی شادمانی خلاق اثر جیدو کریشنامورتی

حجم: 20 مگابایت

تعداد فایل: 10 فایل صوتی mp3

مدت کتاب: 2 ساعت و 49 دقیقه و 54 ثانیه

نویسنده: جیدو کریشنامورتی

ترجمه: محمد جعفر مصطفی

زبان: فارسی

کیفیت: عالی

 

 

توضیحات:

این شهری است در کنار رودی شکوهمند. پله های عریض تا لب آب کشیده شده است و گویی زندگی بر روی این پله ها جریان دارد.

 

از صبح زود تا مدتی بعد از تاریکی هوا روی این پله ها ازدحام و سر و صدا هست, مردم اغلب روی پله های هم سطح رودخانه که سایه آنها در آب افتاده می نشینند و غرق در امیدها, آرزوها, خدایان ساختگی, دعاها و سرودهایشان می گردد.

اکنون ناقوس کلیسا در حال نواختن است. موذن گلبانگ اذان سر داده است شخصی سرودی می خواند و جمعیتی انبوه در سکوت ستایشگران گوش می‌دهد. آن سو تر از این صحنه در ارتفاع بالاتر از رودخانه, انبوه ساختمان ها قرار دارد که با خیابان های عریض و پر درخت به طول چند کیلومتر به موازات رودخانه گسترده اند از یک چمنزار کثیف و عریض گذشتیم و وارد یک موسسه آموزشی شدیم. دانش آموزان زیادی از سراسر کشور در این موسسه گرد آمدند. همه شان مشتاق, همه فعال و همه شلوغا. معلمین به خود می بالند, می کوشند تا خود را مهمتر از آنچه که هستند جلوه دهند, مدام در حال دسیسه کاری هستند برای اینکه موفقیت و حقوق بیشتری کسب کنند. به نظر نمی‌رسد که هیچکس عمیقاً نگران این موضوع باشد که بعد از فارغ التحصیل شدن و ترک این موسسه, چه بر سر این موسسه می‌آید.

معلمین دانش ها و تکنیک های خاصی را به آنها عرضه و القا می کند آنهایی که باهوش و زرنگ هستند این دانشها را جذب می‌کنند و وقتی فارغ التحصیل شدندهمه چیز تمام می‌شود. شغل معلمین تضمین شده است آنها از امنیت خانوادگی برخوردارند ولی دانش آموزان وقتی مدرسه را ترک می‌کند تازه واردی زندگی پر آشوب و ناامن می گردند. نظیر این ساختمان این معلمین و این دانش آموزان در سراسر مملکت فراوان است,بعضی از دانش آموزان به شهرت و مقام و منصبی دست مییابند و بقیه نانی می‌خورند همه عمر تلاش می کنند و سرانجام می میرند. دولت برای هدایت و اداره مملکت نیاز به متخصصین و مدیران شایسته دارد.

نیاز به ارتش, کلیسا و مشاغل نیز دارد. اصل موضوع هم همین است و در همه جای دنیا وضع یکسان است.

اینکه ما سطوح بالایی ذهن را پر از دانش ها کرده‌ایم,به قصد آموختن یک تکنیک است,برای کسب یک حرفه و شغل است,بدون تردید در دنیای امروز یک تکنیسین شانس بهتری دارد برای امرار معاش,ولی بعد چه؟ آیا یک مهندس یا یک تکنیسین بهتر از کسی که مهندس نیست می‌تواند با مسائل پیچیده زندگی روبرو گردد؟ ...

 

فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتی

 

پشتیبانی فروشگاه: 09334738536 (مهم: فقط پیامک)

 

پست الکترونیک: hasrace22@gmail.com

 

پشتیبانی تلگرام: hascomp@

 


مبلغ واقعی 7,991 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 6,393 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 94

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

از خرید شما سپاسگزاریم © 2020-1399

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما