مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

دریافت بهترین کتاب ها و کتاب های صوتی در گروه های مختلف

کتاب هنر برقراری ارتباط اثر تیچ نات هان


کتاب هنر برقراری ارتباط اثر تیچ نات هان

نام کتاب: کتاب هنر برقراری ارتباط اثر تیچ نات هان

حجم کتاب: 11.566 مگابایت

تعداد صفحات: 160

فرمت کتاب: pdf

زبان کتاب: فارسی

نویسنده: تیچ نات هان

ترجمه: میهن خالصی

 

توضیحات:

هنر برقراری ارتباط از تیچ نات هان، شاعـــــر و راهب بودائی و فیلسوف مبارز ویتنامی ، تیچ نات هان ،مطلبی دارد درباره لــــذت بردن از یک فنجان چـای خوب میگویــــد : شما باید کاملا در حال حضور داشته ،بیدار باشید تا بتوانید از چای لــذت ببرید.تنها در هوشیاری نسبت به زمان حال است که دستان شما می توانند گرمای دلپذیر فنجان را حس کنند. تنها در حال است که می توانید عطر چای را ببویید، طمعش را بچشید و از لطافتش لذت ببرید.
وقتی عمیقا در فکر گذشته هستیدو یا نگران آینده، از تجربه لذت بردن از یک فنجان چای هیچ چیزدستگیرتان نمیشود. چشمتان را به فنجان می دوزید و چای تلف می شود. زندگی نیز همین طور است،اگر کاملا در حال حضور نداشته باشید، پراکنده می شوید و زندگی می گذرد. اینگونه است که احساس،عطر ، ظرافت وز یبایی زندگی را از دست می دهید.انگار که زندگی دارد به سرعت در پشت سر شما جریان می یابد.

گذشته تمام شده است. از آن بیاموزید و بگذارید برود. آینده هنوز نرسیده است.برای آن برنامه ریزی کنید اما بیهوده نگران آن نباشید.نگرانی بی فایده است.
وقتی دست از فرورفتن درگذشته و آنچه که رخ داده است برداشتید و نگرانی در مورد آنچه که ممکن است هرگز اتفاق نیفتد را نیز کنار گذاشتید، آن موقع در لحظه حاضر خواهید بود. آن موقع هست که تجربه لذت از زندگی را آغاز خواهید کرد...

 

فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتی

 

پشتیبانی فروشگاه: 09334738536 (مهم: فقط پیامک)

 

پست الکترونیک: hasrace22@gmail.com

 

پشتیبانی تلگرام: hascomp@

 


مبلغ واقعی 7,991 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 6,393 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 82

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

از خرید شما سپاسگزاریم © 2020-1399

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما