مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

دریافت بهترین کتاب ها و کتاب های صوتی در گروه های مختلف

کتاب صوتی تصمیم گیری بهتر اثر اسپنسر جانسون


کتاب صوتی تصمیم گیری بهتر اثر اسپنسر جانسون

حجم: 81 مگابایت

تعداد فایل: 16 فایل صوتی

مدت کتاب: 2 ساعت و 56 دقیقه

 

توضیحات کتاب:

 


دکتر اسپنسر جانسون، نویسنده کتب کاربردی و پر فروشی با عناوین؛ “چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد، مدیر یک دقیقه ای، کتاب راهنمای تصمیم گیری بهتر، فروشنده یک دقیقه ای، مادر یک دقیقه ای، پدر یک دقیقه ای و…” می باشد که در سایت علم ما برای استفاده شما عزیزان قرار داده شده است.

 

 

 

اسپنسر جانسون در تالیفات خود سعی می کند تا حد امکان از کلی گویی پرهیز نموده و دائما در حال ارائه راه حل های عملی به خواننده باشد. دلیل اقبال کتب او از جانب خوانندگان نیز همین است .

 

 

 

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود ما در زندگی شخصی و کاری، موقعیت های مناسبی را به سادگی از دست بدهیم، تصمیم گیری های اشتباهی است که مرتکب می شویم. این نکته مهمی است که در برابر رویدادهایی که در زندگی ما به وقوع می پیوندند، موضع مناسبی بگیریم و در مقابل آنها منفعلانه عمل نکنیم.

 

 

 

کتاب راهنمای تصمیم گیری بهتر برای چه کسانی مناسب است؟
مطالب کتاب راهنمای تصمیم گیری بهتر برای قشر جوان بسیار مناسب می باشد چرا که انتخاب های بزرگی پیش رو دارند البته عموم جامعه نیز به محتوای این کتاب نیاز خواهند داشت، امیدواریم از مطالعه آن لذت ببرید کتاب راهنمای تصمیم گیری بهتر برای عموم مردم، هر کسی که می خواهد انتخاب های بهتری داشته باشد، و به ویژه جوانان که در شرایط انتخاب های بزرگ هستند، کمک کننده است.

 

 

 

دائم ناگزیر به انتخاب های مختلف هستیم. انتخاب غذا، کلیک کردن یک تبلیغ، انتخاب رشته، کار و هرچیز دیگر. از انتخاب های بسیار کوچک و موقت تا انتخاب های بسیار بزرگ، تأثیرگذار و ماندنی. کتاب راهنمای تصمیم گیری بهتر در کمال سادگی و اختصار و با زبان خودمونی، خواننده را برای انتخاب بهتر، سریع‌ تر و ارزان‌ تر آماده تر کند.

 

 

 

اگر در انتخاب های خود دچار شک و ترید شده اید و حس می‌ کنید که نمی توانید گزینه بله یا خیر را به طور صحیح انتخاب نمایید، حتما این کتاب را مطالعه نمایید. در این کتاب به زبان خودمانی شما را در انتخاب های گوناگون راهنمایی می‌کند.

 

 

 

داستان کتاب راهنمای تصمیم گیری بهتر در مورد مرد جوانی است که در پی سفری تفریحی آموزشی، با یک راهنما همراه می شود. راهنما در واقع گوینده پندهای اسپنسر جانسون برای خواننده کتاب است و تذکرات او به مرد جوان، بصورت فرمولی عملی برای خواننده کتاب قابل لمس می شود.

 

 

 

اولین اندرز راهنما حاوی این نکته است که برای اتخاذ یک تصمیم بهتر، قدم اول آن است که شما از پیگیری یک تصمیم ضعیف باز بایستید.

 

 

 

چنانکه ذکر شد این نکته در دل داستان بازگو می شود و همانطور که خواننده داستان اصلی را دنبال می کند، نکات کلیدی را نیز آموزش می بیند.

 

 

 

در بخش های بعدی کتاب خواننده با مراحل مختلف دستورالعمل راهنما برای اتخاذ یک تصمیم خوب آشنا می شود و با این مفاهیم آشنا می گردد:

 

 

 

” تصمیمات مقدماتی، بهره گیری از عقل سرد و عقل گرم، مطابقت تصمیم مقدماتی با چهارچوب های دو عقل یاد شده، نیاز واقعی، اطلاعات و اختیارات، جوانب، و… “

 

در پایان کتاب، شما علاوه بر آنکه داستان اصلی را مطالعه کرده اید، مرحله به مرحله با روال اتخاذ یک تصمیم مناسب آشنا شده اید. در انتهای کتاب شاهد یک نقشه ارائه شده توسط راهنما برای تصمیم گیری بهتر خواهید بود که حالا تک تک عناوین و سرفصل های آنرا بطور عملی در ذهن خود دنبال کرده اید.

 

 

 

 

 

فهرست مطالب این کتاب:
– از سردرگمی تا روشنایی

 

– یک روش قابل اعتماد

 

– نیاز واقعی

 

– آگاهی از اختیارات

 

– فکر کردن به تمام جوانب

 

– نیمه دیگر

 

– راستی و درستی من

 

– فراست من

 

– بصیرت من

 

– مروری بر آنچه گذشت

 

– زمان استفاده

 

– راهنمای شخصی

 

این محصول و سایر محصولات فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.


مبلغ واقعی 6,395 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,116 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 142

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

از خرید شما سپاسگزاریم © 2020-1399

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما