مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

دریافت بهترین کتاب ها و کتاب های صوتی در گروه های مختلف

كتاب صوتى قهرمان درون اثر راندا برن


كتاب صوتى قهرمان درون اثر راندا برن

حجم:142 مگابایت

تعداد فایل:9 فایل صوتی

مدت کتاب:9 ساعت و 22 دقیقه

 

توضیحات کتاب:

کتاب “قهرمان درون” داستان ۱۲ تن از افرادی است که توانسته اند از درد و رنج به خوشبختی و کامیابی برسند،در مسیر مشاغلی که به آنها علاقه دارند گام بردارند تا بتوانند به اهداف خود برسند.
قهرمان درون به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که این ۱۲ تن هر یک؛ چگونه قهرمان داستان های خود شدند و توانستند مرزهای بین خیال و واقعیت را از بین ببرند تا به جایی که می خواهند، برسند.

به ظاهر زندگی چیزی جز درد و رنج نیست؛ اما این فقط یک روی سکه است. بر روی دیگر آن خوشبختی و شادی نهفته است. پس چگونه است که بیشتر انسان ها درگیر مشکلات و سختی های زندگی می شوند؟ این موضوع مربوط به انتخاب آن هاست.

انتخاباتی که در طول زندگی انجام می دهیم می تواند ما را به هرکدام از احساسات خوب و بد سوق دهد.
این انتخاب های نادرست است که گاهی ما را به سمت درد و رنج می برد و از مسیرمان دور می کند. اگر انسان بیاموزد که چگونه می تواند با کنترل احساسات به خواسته ها برسد، دیگر هیچ غیر ممکنی برای او وجود ندارد.

با اینکه تک تک ما فردی خاص هستیم، همگی انسانیم و بنابراین هر یک از ما صورت های مختلف احساسات بشری را به طور کامل داراست. مثل ترس، عدم اطمینان، تردید، لذت، شور و شوق، امید و باور. همه در مواقع مختلف به هنگام پا گذاشتن در سفر قهرمان دچار هر یک از این احساسات می شوند

چون موفق بودن کسی به این معنا نیست که هرگز دچار احساس ترس و تزلزل و تردید نمی شوند. آنها هم مثل تو می ترسند.

آنها هم مثل تو دچار تردید می شوند. فرقش این است که افراد موفق تصمیم می گیرند با وجود این قبیل احساسات که بر وجودشان حاکم است، به دنبال کردن رویایشان ادامه بدهند. این افراد اجازه نمی دهند ترس یا تردیدشان آنها را از حرکت باز دارد یا مانع دستیابی به رویایشان شود.

این محصول و سایر محصولات فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.


مبلغ واقعی 6,395 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,116 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

از خرید شما سپاسگزاریم © 2020-1399

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما